Program partnerski ComperiaLead – opinia

Poniżej opisuję moje kilkuletnie doświadczenie współpracy z siecią afiliacyjną Comperia Lead, ale to nie jedyny agregat bankowych programów partnerskich. Tutaj porównanie afiliacja produktów bankowych finansowych programów partnerskich, gdzie w skróconej formie wypisując ich główne wady i zalety. Innymi sieciami afiliacyjnymi są: System Partnerski Bankier.pl, sieć partnerska: mbank.net.pl, money2money.

Komunikacja i narzędzia dostępne dla wydawcy

ComperiaLead posiada najbardziej rozbudowane narzędzia promocji produktów bankowych w Internecie ze wszystkich sieci w jakich działam. Po zalogowaniu się w panelu oprócz standardowych kreacji jak banery i linki tekstowe mamy dostępne porównywarki, kalkulatory oraz wtyczkę do WordPress’a/Drupala i Joomli umożliwiającą w łatwy sposób wrzucenie na swojego bloga porównywarek finansowych. Dla osób znających się na programowaniu dostępne jest również API. Dodatkowo Comperia stworzyła aplikację mobilną dla posiadaczy telefonów z Androidem, gdzie możemy śledzić nasze zarobki i komunikować się z naszym opiekunem. Komunikacja ma postać ticketową (dajemy temat i treść zgłoszenia, a dodatkowo mamy opcję zamknięcia i jego oceny) uważam że jest to wygodniejsze niż prowadzenie (jak w większości sieci) komunikacji za pomocą maila.

>> Zacznij zarabiać w Comperia Lead <<

Ilość, stawki i specjalne promocje dostępnych produktów bankowych

W ofercie jest dużo instytucji bankowych i ich produktów. To na co trzeba zwrócić szczególną uwagę to specjalne akcje promocyjne zatytułowane Comperia Bonus. W ramach Comperia Bonus wszystkie 4 strony zyskują na skorzystaniu z oferty. Wydawca dostaje prowizje, Osoba korzystająca z promocji otrzymuje np. 50 zł za otwarcie konta + dobrze oprocentowaną lokatę, Comperia zgarnia swoją prowizję, a bank który wszedł we współpracę ma pozyskanego nowego klienta. Niestety raz pozyskani przez nas klienci w ramach akcji Comperia Bonus (CB), raczej nie staną się ponownie naszymi klientami. Jest to najgorsza informacja dla blogerów finansowych. Staje się dlatego że pozyskani klienci stają się członkami Comperia Bonus Club. Dzieje się tak od 2 edycji CB. W Comperia Bonus Club sama Comperia bez pośredników zarabia na pozyskanych przez nas wcześniej klientach dając im plastikową kartę i dostęp do podobnych promocji w jakich uczestniczą sami wydawcy.

Przykładowa promocja dla Comperia Lead
Comperia Lead – przykładowa promocja dla wydawców

Dodatkowo wydawcy są motywowani okresowymi konkursami gdzie na przykład z powyższej grafiki, premiuje się każde 5 poleconych kont Santandera 200 zł bonusem. Czyli przy założeniu że polecimy 5 kont oprócz prowizji w okolicach 115 zł za 1 konto, otrzymamy dodatkowe 200 zł od comperialead. Razem daje to 775 zł za polecenie 5 kont (115×5+200). Innymi promocjami, które miały miejsce w przeszłości są premie za np. otworzenie z naszych linków 10 lokat bankowych otrzymywaliśmy wtedy extra 150 zł, a pierwsza trójka/piątka osób, która poleciła najwięcej lokat dostawała atrakcyjne nagrody rzeczowe. Co ważne dla osób takich jak ja korzystających z kilku finansowych programów partnerskich w Comperii można negocjować stawki z naszym opiekunem.

Polecanie Comperia Lead innym wydawcom

System poleceń ComperiaLead jest najatrakcyjniejszym systemem ze wszystkich dostępnych, jeżeli sami zamierzamy zarabiać na polecaniu produktów bankowych. Za poleconych posiadaczy blogów, stron internetowych i innych dostajemy:

  • 5% za każdą poleconą osobę bez ograniczenia czasowego jak na przykład w innych sieciach afiliacyjnych tylko przez pierwszy rok.
  • istnienie programu poleceń sieci afiliacyjnej ComperiaLead nie odbija się to na stawkach za produkty finansowe, są one pomimo tego konkurencyjne.
  • dodatkowo otrzymujemy punkty w programie lojalnościowym za każdą wypłatę partnera, które możemy wymienić na przykład na power bank.

>> Zacznij zarabiać w Comperia Lead <<

Podsumowanie

Comperia Lead to sieć afiliacyjna, w której do tej pory zarobiłem najwięcej pieniędzy polecając produkty bankowe. Zawdzięczam to głównie akcjom Comperia Bonus, które są atrakcyjne finansowo dla wszystkich stron, dlatego łatwo się sprzedają i polecają.

>> Zacznij zarabiać w Comperia Lead <<

A jaka jest Twoja opinia o Comperia Lead? Czekam na komentarze.

Poprzedni artykułZmieniam hosting z cal.pl na… linuxpl.com czy lh.pl zapowiedź testu
Następny artykułJaki hosting dla WordPress? – 6 testów hostingu lh.pl i linuxpl.com (aktualnie Cyber Folks)
Aloha! Potrzebujesz zwiększyć sprzedaż w Internecie? Zapraszam na konsultacje: Marcin ITIQ Miłowski - Digital Marketing Consultant

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.