Finansowe programy partnerskie opinie – Zarabiaj na Bankach

W Polsce istnieje około 70 sieci afiliacyjnych, dzięki którym możemy zarabiać na różnego rodzaju produktach i usługach w Internecie. Wybrałem sieci afiliacyjne stricte związane z produktami bankowymi, bo polecanie kont bankowych i produktów bankowych jest jednym z najbardziej dochodowych sposobów zarabiania w Internecie. Wymienione poniżej finansowe sieci afiliacyjne w swojej ofercie posiadają głównie programy partnerskie banków i dają możliwość zarabiania na produktach bankowych jak: konta bankowe, lokaty, produkty inwestycyjne, kredyty i pożyczki, ale znajdziemy tam czasami inne oferty np. telekomów, jazd próbnych. Wypisując ich wady i zalety bazuje na własnych doświadczeniach.

Kolejność wymienionych finansowych programów partnerskie, a raczej sieci afiliacyjnych nie jest przypadkowa. Ułożyłem ją kierując się jednym kryterium: gdzie do tej pory udało mi się najwięcej zarobić. Ten artykuł skupia się jedynie na wadach i zaletach poszczególnych programów partnerskich. Przeczytaj i zacznij zarabiać na bankach.

COMPERIA LEAD – lider finansowych sieci afiliacyjnych w Polsce?

Comperia Lead (CL) posiada najbardziej rozbudowane narzędzia dla afiliantów ze wszystkich wymienionych programów partnerskich w tym artykule. Poniżej tabela plusów i minusów CL. Ponadto o Comperia Lead napisałem swoją opinię z dokładniejszym opisem dostępny tutaj na blogu. Poniżej skrócona opinia o Comperia Lead:

>> Zacznij zarabiać w programie partnerskim Comperia Lead <<

SYSTEM PARTNERSKI BANKIER.PL – GRUPA ALLEGRO

System Partnerski Bankiera jeżeli dobrze pamiętam jest pierwszą siecią afiliacyjną, do której dołączyłem by zarabiać na produktach finansowych. Według mojej wiedzy jest również pierwszą tego typu instytucją na polskim rynku, skupioną głównie na polecaniu produktów bankowych.

>> Zacznij zarabiać w System Partnerski Bankier.pl <<

SIEĆ PARTNERSKA MBANK.NET.PL – polecanie produktów finansowych mBank’u

W swojej ofercie posiada produktu mBanku z licznymi kreacjami, największą zaletą sieci jest to że nie trzeba aktualizować linków ani banerów, bo oferta promocji kont mBanku za pomocą sieci afiliacyjnej jest stała. Nie ogarniam ich systemu rozliczeń wniosków.

Moje zarobki w programie partnerskim mbank'u screen
Moje archiwalne zarobki w programie partnerskim mbank.net.pl

Niektóre wnioski wiszą nierozliczone ponad 6 miesięcy w tabeli „Prowizje oczekujące” na rozliczenie.

>> Zacznij zarabiać w sieci afiliacyjnej mbank.net.pl <<

EBROKERPARTNER.PL PORTAL EBROKER.PL

Ze współpracą z eBrokerPartner.pl nie mam sporego doświadczenia, ale po ostatnich zmianach kadrowych otrzymałem atrakcyjne stawki na niektóre produkty. Do pierwszej wypłaty powyżej 100 zł dostajemy 50 złotych extra. Sieć ma najniższy próg wypłaty już od zarobionego 1 zł. Co muszę im przyznać to uczciwość, dawno temu za polecenie oferty VW banku (była tylko u nich dostępna) wypłacili mi 22,5 złotych, po zamknięciu konta ze względu na brak aktywności. Mają również fajny program polecania innych wydawców gdzie otrzymujemy 10% od ich przychodu. Odbija się to niestety na zarobkach za sprzedane poszczególne produkty bankowe, tak samo jak w przypadku money2money.

Aktualnie moje konto znowu zostało zamknięte za nieaktywność, oczywiście sieć nie powiedziała co się stanie z poleconymi partnerami, co ciekawe po kilku miesiącach ktoś do mnie pisał czy otworze znowu konto, nie zamierzam, bo znowu mi je zamknięcie i stracę poleconych wydawców, a starych nie przywrócicie.

W przypadku sieci ebroker zastanawia mnie duża ilość zapytań w Google, oprócz standardowego: „ebrokerpartner opinie” – „ebrokerpartner oszuści”, „ebrokerpartner oszustwo”. Myślę że może to wynikać z tego że dużo osób poleca ten program (zresztą tak samo jak m2m), by zakładać tak zwane motywowane konta bankowe, pokazując cudowny system zarabiania. Brzmi to mniej więcej tak: Załóż 5 kont bankowych dam Ci 200 zł. Oczywiście osoba zakładająca takie konto nie wie że prowizja za otwarcie tych kont to mniej więcej drugie tyle dla polecającego.
Innym modelem spotykanym na grupach FB jest: załóż konto w ebrokerpartner z mojego polecenia (na którym osoba polecająca zarabia 10%) i załóż sam 5 kont bankowych na swoją rodzinę, a zarobicie XXX złotych. Tego typu praktyki powodują że banki coraz mniej zaczynają płacić za otwarcie konta lub wprowadzają rożne dodatkowe warunki jak np. wydanie min. 1000 zł kartą, aby otrzymać premię na czym traci cała branża afiliacyjna.

MONEY2MONEY (m2m) – najlepszy program do polecania wydawców

Dawno temu co pół roku musiałem do nich pisać by odnowili moje konto wraz z uzasadnieniem że nie wygenerowałem dla nich zysku, ponieważ mają zazwyczaj najniższe stawki spośród wymienionych tutaj finansowych sieci afiliacyjnych. Za to ich system poleceń innych wydawców jest bardzo atrakcyjny, ponieważ otrzymujemy w pierwszej linii 15%, a w drugiej 5% z zarobku osób poleconych. Jak widać odbija się to niestety na stawkach za same produkty bankowe. Na szczęście ostatnio widzę pozytywne zmiany jak np. akcje na zasadzie modelu 4 x win moneymania.pl, który dał mi zarobić oraz konkursy wewnętrzne dla wydawców. Money2money opinie w tabeli z plusami i minusami:

>> Zacznij zarabiać w money2money.pl <<

INNE PROGRAMY PARTNERSKIE POZWALAJĄCE ZARABIAĆ NA POLECANIU PRODUKTÓW BANKOWYCH

W zestawieniu nie ująłem sieci FSProfit.pl, który został wchłonięty (tak jak TMEfek) przez money2money.pl (m2m). Nie miałem tam też nigdy aktywnego konta. Jedyne co wiem to to że istniała.

Podsumowanie opinii o Finansowych programach partnerskich

Uprzedzając pytanie w komentarzu w jakiej sieci najlepiej założyć konto odpowiadam: we wszystkich. Polecanie kont bankowych w każdej z nich jest równie proste. Nigdy nie wiadomo, która z nich będzie miała najlepszą ofertę poszczególnych produktów finansowych.

Osobiście moimi ulubionymi sieciami do afiliacji produktów bankowych są: Comperia Lead i Program Partnerski Bankier. Comperia Lead głównie ze względu na ich akcje promocyjne (Comperia Bonus w CL), dzięki którym zarobiłem już kilkanaście tysięcy złotych i System Partnerski Bankier.pl ze względu na stabilność, dobry kontakt z supportem i szybkość wypłat.

A jakie są Twoje odczucia we współpracy z powyższymi systemami partnerskimi? Czekam na komentarze.

Bonus – pogrzebane finansowe programy partnerskie [*]

Poniżej lista sieci afiliacyjnych, które upadły lub zostały wykupione przez inne sieci umożliwiające afiliacje produktów bankowych.

AGORA PERFORMANCE z dniem 30.11.2018 została zamknięta

Był to najmłodszy program partnerski finansowy ze wszystkich wymienionych tutaj sieci, której właścicielem była Agora S.A. Wypłata była możliwa od 50 zł, która dość szybko trafiała na nasze konto bankowe w porównaniu z innymi sieciami.
Niestety z dniem 30.11.2018 sieć zakończyła swoją działalność. W mojej opinii powodami upadku sieci były: kiepski UX landing page’ów dedykowanych promocji, konkurencyjne stawki zazwyczaj, a je daje się zazwyczaj wydawcom premium, brak widgetów jak porównywarki wtyczki do wordpress. Poniżej archiwalna tabela z plusami i minusami:

Finansowa Sieć afiliacyjna TM EFEKT – połączenie z m2m

W sieci TM Efekt miałem dość krótki staż i zarobki poniżej 200 zł, więc ciężko mi coś napisać. Pamiętam że do sieci zwabiła mnie akcja promocyjna kont w mBanku z atrakcyjnymi nagrodami. Co mnie zdziwiło to miała ona o 5 złotych wyższą stawkę za ekonto niż w mBank.net.pl. Dodatkowo okazało się że mają najlepszą stawkę w promocji Idea Banku dla Firm, gdzie przedsiębiorca zakładający konto w Idea Banku otrzymuje ponad 600 zł premii, po oczywiście spełnieniu pewnych warunków. Od czasu do czasu sieć prowadzi promocję dla nowych wydawców 50 zł extra na start za pierwsze sprzedane konta. tmefekt.pl w maju 2018 został przejęty przez sieć: Money 2 Money.

Otwórz konto w: Comperia Lead | SP Bankier.pl | Money2Money | Mbank.net.pl

Sprawdź listę programów partnerskich (nie tylko finansowych)

Poprzedni artykułWakeboard w Poznaniu? – 4 wakeparki w okolicach Poznania
Następny artykuł3 rzeczy, które możesz zrobić przed pojechaniem na kurs kitesurfingu
Aloha! Potrzebujesz zwiększyć sprzedaż w Internecie? Zapraszam na konsultacje: Marcin ITIQ Miłowski - Digital Marketing Consultant

7 KOMENTARZE

  1. W Money2Money program poleceń nie jest już II stopniowy. Przynajmniej dla nowych użytkowników. Aktualnie zarabia się z jednej linii i poleceni muszą zarobić min. 1500zł, wtedy dopiero mamy 5%. Wraz ze wzrostem zarobów poleconych, rośnie też % dla nas.. 10% – 15 %

  2. Witam, mógłbyś zmontować filmik z wizażu AGORA PERFORMANCE, przedstawić jakie produkty bankowe w tym programie mają swą ofertę ?

    • Założenie konta w Agora – 5 min, Nagranie filmu, render, upload na YT – ~10 min. Więc szybciej będzie jak założysz konto, jak szukasz konkretnego programu u nich i stawki napisz to sprawdzę 🙂

  3. Bardzo ciekawe przedstawione informacje i bardzo przydatne, Ja również korzystam z programów partnerskich i szukam możliwości zarobku i powoli przynosi to wymierne efekty. Zapraszam zatem do tego programu a w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.