Jak zarabiać na zakładaniu kont w mBank’u, uwaga! więcej niż w polecambank.pl

Nieliczne banki w Polsce posiadają swój własny program partnerski z prawdziwego zdarzenia, dzięki, któremu możemy zarabiać tak jak fizyczna placówka bankowa. Większość z nich korzysta z sieci afiliacyjnych, o których pisałem już na tym blogu. Tutaj opiszę o osobnym systemie polecania konta nie połączonym bezpośrednio ze stroną banku.

Na Polskim rynku nie ma innego banku z taką dużą ilością materiałów promocyjnych i kreacji jak mBank ma on pełną paletę dostępnych kreacji do promowania jego usług dla osób trochę bardziej zaawansowanych w obsłudze Internetu, ale również laicy po dłuższej chwili mogą zacząć zarabiać za pomocą tego systemu np. polecając konta za pomocą linków tekstowych na FB lub grupach dyskusyjnych. Tworzenie linku polecającego wygląda mniej więcej tak:

panel mbank.net.pl
panel programu partnerskiego mbank do generowania boksów reklamowych

Normalni klienci mBank’u mają mniejsze możliwości na promowanie konta niż te które widzimy powyżej oraz niższe stawki. Program polecania dla klientów banku nazywa się polecambank.pl a serwis mbank.net.pl jest również dostępny dla osoby która nie ma nic wspólnego z mBank’iem. Oto 3 kroki jakie trzeba wykonać by móc promować ofertę mBank’u:

Jak wygląda proces rejestracyjny w programie partnerskim mBank net pl?

Jak zacząć zarabiać_w domu 3 kroki

System poleceń dla mBanku stworzyła firma intercon może szata graficzna portalu nie powala na nogi, ale jest ona o wiele bardziej intuicyjna niż nie jedna sieć afiliacyjna w Polsce. Najlepszą funkcją dla mnie jest możliwość generowania linków tekstowych z parametrem. Dzięki temu mamy ułatwione śledzenie naszych kampanii. Co to oznacza? Na przykład jeżeli wyślemy link naszym dwóm znajomym Kasi i Bartkowi to każdy z nich może otrzymać zupełnie inny link, a w panelu administracyjnym będziemy mogli sprawdzić który z nich w niego kliknął i czy już założył konto.

Jakie usługi bankowe możemy polecać?

 • Konta bankowe i oszczędnościowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci:
 • eKONTO / eMAX / eMAX plus
 • izzyKONTO
 • mBIZNES konto / mBIZNES max
 • Kredyty hipoteczne i konsumenckie np. na samochód, lodówkę
 • mPLAN hipoteczny
 • KREDYT odnawialny
 • KREDYT gotówkowy
 • Sam program partnerski mbank.net.pl
 • Sprzedaż partnerska
 • oraz ubezpieczenia OC /AC
 • Ubezpieczenie samochodowe

Jak widać możemy polecać produkty bankowe nie tylko mbankowe eKonto. Na początku gdy nie mamy strony internetowej możemy wysłać link naszym znajomym na Facebook’u. Nie ma nic lepszego niż dowiedzenie się że ktoś z naszego grona znajomych chce zmienić bank, wziąć kredyt (najlepiej hipoteczny, bo duży z niego %), a my możemy doradzić mu mBank, dodatkowo na tym zarabiając około 75 złotych na samym darmowym koncie (jeżeli nie bierze się karty debetowej jest ono w 100% darmowe).

Pisze około ponieważ stawki wynagrodzenia za polecenie ciągle się zmieniają, a ich aktualna wersja jest dostępna tutaj. Za kredyt hipoteczny można otrzymać prowizje nawet ponad 1000 złotych. Warto dodać że możesz promować sam program partnerski i zarabiać 10% od swoich poleconych partnerów. Próg wypłaty to tylko 50 złotych, czyli 1 polecone konto bankowe.

Zacznij zarabiać już dziś i zarejestruj się w mBank.net.pl.

Pytania? Zadaj je w komentarzu.

W Internecie możesz polecać inne banki dostępne korzystając z jednego
z finansowych programów partnerskich – poznaj ich wady i zalety.

Poprzedni artykułNajlepsza zmywarka do 1000 złotych? Jak ją wybrałem i gdzie kupić najtaniej – Indesit DSG573
Następny artykułJedziesz na Wielkie Grillowanie UAM? Może spotkać Cię taka historia – relacja z powrotu na rataje
Aloha! Potrzebujesz zwiększyć sprzedaż w Internecie? Zapraszam na konsultacje: Marcin ITIQ Miłowski - Digital Marketing Consultant

3 KOMENTARZE

 1. mBank ma jeden z lepszych programów partnerskich. Produkty mBanku można promować praktycznie na każdej stronie internetowej. Mają coś w sobie uniwersalnego…

 2. Słabe to wszystko. Szukanie naiwnych na niby duże zarobki małym nakladem czasu. Lepiej od razu sprzedawać produkty fiansowe na poważnie w internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.