Jak otworzyć własny oddział bankowy za darmo i zarabiać siedząc w domu?

Masz skończone 18 lat i chcesz zacząć zarabiać w domu? A może tak założyć własny bank? Hmmm… potrzeba na to dużo pieniędzy. Koszty wynajmu lokalu przy ruchliwej ulicy to nie lada wydatek, przynajmniej na start. Do tego pracownicy, umeblowanie no i oczywiście reklama i promocja swojej placówki.

Nie musisz otwierać placówki bankowej – zarabiaj online!

A gdyby tak tylko skupić się na reklamie i promocji w Internecie? Wtedy oddziałem bankowym staje się własny pokój! Większość banków na polskim rynku, a jest ich około 70 umożliwia polecanie swoich produktów bankowych jak konta osobiste, lokaty, kredyty hipoteczne w Internecie. Wystarczy mieć skończone 18 lat i w niektórych przypadkach posiadać własną stronę internetową np. w postaci bloga w darmowym serwisie wordpress.com. Serwisami, które pozwalają pośredniczyć w sprzedaży produktów bankowych na polskim rynku jest kilka, ja polecę 2 z nich. Według mnie najlepsze z których sam korzystam i wiem że na czas wypłacają pieniądze. Zarabianie w taki sposób jest w ten sposób całkowicie legalne i realne, przez co niestety trzeba płacić jak w każdej normalnej pracy podatki.

Zarabianie w domu na produktach finansowych

Obecnie najszerszy wybór banków i ich usług w jednym miejscu oferuje ComperiaLead spółka akcyjna oraz System Partnerski Bankiera,  której właścicielem jest grupa Allegro. Wypłata środków jest możliwa już od zdobycia pierwszych 50 złotych co nie jest trudne, bo żeby je zdobyć wystarczy polecić jedno konto bankowe, za które wynagrodzenie kształtuje się w okolicach 50 złotych. Oto banki jakie możesz m.in. polecać:

banki-polecanie-oferta-bankowa-przyklady-wynagrodzen
Przykładowe stawki w programach partnerskich grudzień 2013

Oczywiście banków i ofert produktów jest o wiele więcej ok. 100. Najbardziej opłaca polecać się kredyty hipoteczne ze względu na procent od sprzedaży który np. w przypadku Alior Banku wynosi 0,7% czyli 0,007 x kwota kredytu = się nasza prowizja. Kredyty na mieszkanie kształtują się zazwyczaj w okolicach 300 000 złotych. Jak łatwo policzyć za danie specjalnego linka np. znajomemu, który chce kupić mieszkanie możemy zarobić:

0,007 * 300 000 = 2100 złotych 

Poniżej fragment mojego przykładowego rozliczenia z Comperia Lead:

zarabianie na produktach bankowych
Tak wyglądają moje przykładowe rozliczenia na produktach bankowych w sieci Comperia Lead

Założenie konta w tej sieci afiliacyjnej, bo tak nazywają się tego typu strony jest całkowicie darmowe. Można jedynie zarabiać. Spróbuj! Możesz tylko zyskać załóż darmowe konto w  ComperiaLead i Systemie Partnerskim Bankier.pl. Warto mieć kilka kont w różnych sieciach partnerskich za konta bankowe/lokaty, dlatego warto otworzyć również konto u konkurencji Comperii i Systemu Partnerskiego Bankiera.pl, a mianowicie inną polecaną siecią z ciekawymi promocjami dla osób chcących zarabiać na produktach finansowych jest TMefekt.pl (zakończył działalność) oraz portal money.pl – money2money tutaj wypłata od 100 zł.

Zarabianie na produktach bankowych bez pośredników

Niektóre banki mają wbudowane w swój system transakcyjny [tam gdzie się logujemy gdy chcemy sprawdzić ilość naszych pieniędzy] własne programy partnerskie. Nie zawsze są one korzystne. Osobiście korzystam z polecania produktów mBank’u, ale nie przez polecamBank.pl, bo stawki prowizji są niższe niż w sieciach partnerskich.

Program Partnerski mBanku

Na stronie www.mBank.net.pl znajdziemy profesjonalny system polecania produktów, na której znajdziemy wszystkie możliwe kreacje w postaci banerów na swojego bloga, linków tekstowych które można umieszczać na FB, czatach itp. gotowych stron typu mini-site. Wystarczy tylko kilka razy kliknąć by wygenerować specjalny link i aby następnie udostępnić go gdzieś w sieci.

Wypłata też zaczyna się od 50 złotych, a za polecenie samego darmowego eKonta dostajemy 75 PLN. Załóż konto już dziś na mBank.net.pl  Mam nadzieję że artykuł choć trochę zachęcił Cię do zarabiania w Internecie. Jeżeli masz pytania zadaj je w komentarzu chętnie odpowiem.

Sprawdź również inne sposoby zarabiania w domu – zarabianie w Internecie na produktach bankowych 🙂

Poprzedni artykułJak polepszyć swój sen dzięki telefonowi? – SleepBOT mini recenzja
Następny artykuł11 sposobów zaoszczędzenia czasu i pieniędzy na basenie – przykład Term Maltańskich w Poznaniu
Aloha! Potrzebujesz zwiększyć sprzedaż w Internecie? Zapraszam na konsultacje: Marcin ITIQ Miłowski - Digital Marketing Consultant

6 KOMENTARZE

  1. Nigdy nie pomyślałabym, że to może być takie proste, chyba muszę się bliżej przyjrzeć tej stronie 😉

    bardzo ciekawy i przydatny blog, pozdrawiam 🙂

  2. Czy polecanie założenia kont bankowych można zastosować w swojej rodzinie? I w taki sposób zarobić parę groszy?

    • Oczywiście że tak! Trzeba tylko pamiętać żeby wnioski składać z różnych komputerów, ponieważ w większości przypadków obowiązuje zakaz składania wniosków w imieniu osoby zakładającej konto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.