Zarabianie na skracaniu linków – jak 20% z polecania daje mi około 40 $/mc

Jedno zdjęcie jest warte więcej niż 1000 słów, więc wrzucam screena z zarobkami:

http://join-shortest.com/ref/7cf8b8a725

Jak od ostatnich 2 miesięcy zarabiam około 40$ pasywnego dochodu?

To proste, na jednym ze swoich blogów opisałem artykuł podobny do tego. Dzięki temu zarejestrowało się parę kont z mojego ref linka (linka polecającego). Z każdego poleconego konta otrzymuje 20% z wygenerowanego przez niego przychodu. Jedno z zarejestrowanych w ten sposób kont prawdopodobnie należy do właściciela portalu typu kinomania.tv, który udostępnia filmy VOD w sieci, odpowiada on za 96% mojego przychodu z poleceń.

Jak można zarobić na shorte.st?

Strona do skracania linków shorte.st pozwala zarabiać na dwa sposoby.

  1. Skracanie linków i umieszczanie ich w różnych miejscach w Internecie.
  2. Polecanie shorte.st i otrzymywanie 20% z przychodu osoby poleconej.

Wypłata już od 5$ na nasze konto paypal.

Czy shorte.st to scam? – trochę informacji o samej firmie.

Shorte.st jest polskim start-up’em i bezpośrednią konkurencją znanego już „skracacza za pieniądze” adf.ly. Twórcy skupiają się na skali projektu, dlatego dostępny jest w najpopularniejszych językach świata czyli:  j. angielskim, j. rosyjskim i hiszpańskim podejrzewam że niedługo dojdzie również j. chiński. Brak wersji polskiej serwisu nie wyklucza faktu że możemy zarabiać w Polsce i to w dolarach. Jak widać ja zarobiłem już ponad 50 dolarów głównie z samego polecania.

earnings shortest

Na dodatek daję link z dowodem z ostatniej wypłaty: mypaymentproof.com powinien aktualizować się automatycznie i mam nadzieję że będzie systematycznie (co 10. każdego miesiąca) rosnąć.

Załóż konto na shorte.st i zacznij zarabiać tak jak ja 😉

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe rozwiązanie ale to się sprawdzi tylko w przypadku jak wiele osób otworzy linki. 1000 osób musi kliknąć linka aby dostać tam 4$ w Polsce. Jest to dosyć sporo. Chyba, że wszystkie linki wrzuci się przez ten system, wówczas będzie to bardziej opłacalne ale czy to nie będzie uciążliwe dla naszych czytelników.

    • Wszystko ma swoje plusy i minusy, jeżeli ktoś ma portal typu porno lub pirackie pliki to tego typu skracacz to maszynka do robienia pieniędzy. W przypadku blogów eksperckich raczej bym nie stosował takich skracaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here