Zarabianie na skracaniu linków – jak 20% z polecania daje mi około 40 $/mc

Jedno zdjęcie jest warte więcej niż 1000 słów, więc wrzucam screena z zarobkami:

http://join-shortest.com/ref/7cf8b8a725

Jak od ostatnich 2 miesięcy zarabiam około 40$ pasywnego dochodu?

To proste, na jednym ze swoich blogów opisałem artykuł podobny do tego. Dzięki temu zarejestrowało się parę kont z mojego ref linka (linka polecającego). Z każdego poleconego konta otrzymuje 20% z wygenerowanego przez niego przychodu. Jedno z zarejestrowanych w ten sposób kont prawdopodobnie należy do właściciela portalu typu kinomania.tv, który udostępnia filmy VOD w sieci, odpowiada on za 96% mojego przychodu z poleceń.

Jak można zarobić na shorte.st?

Strona do skracania linków shorte.st pozwala zarabiać na dwa sposoby.

  1. Skracanie linków i umieszczanie ich w różnych miejscach w Internecie.
  2. Polecanie shorte.st i otrzymywanie 20% z przychodu osoby poleconej.

Wypłata już od 5$ na nasze konto paypal.

Czy shorte.st to scam? – trochę informacji o samej firmie.

Shorte.st jest polskim start-up’em i bezpośrednią konkurencją znanego już „skracacza za pieniądze” adf.ly. Twórcy skupiają się na skali projektu, dlatego dostępny jest w najpopularniejszych językach świata czyli:  j. angielskim, j. rosyjskim i hiszpańskim podejrzewam że niedługo dojdzie również j. chiński. Brak wersji polskiej serwisu nie wyklucza faktu że możemy zarabiać w Polsce i to w dolarach. Jak widać ja zarobiłem już ponad 50 dolarów głównie z samego polecania.

earnings shortest

Na dodatek daję link z dowodem z ostatniej wypłaty: mypaymentproof.com powinien aktualizować się automatycznie i mam nadzieję że będzie systematycznie (co 10. każdego miesiąca) rosnąć.

Załóż konto na shorte.st i zacznij zarabiać tak jak ja 😉

Poprzedni artykułCo oznaczają skróty CPS, CPM, CPC, CPL, CPO w programach partnerskich
Następny artykułMillenium rozdaje wejściówki do kina za korzystanie z BLIK
"Ten zwykły we mnie" to alter ego Marcina ITIQ Miłowskiego stworzone dla wpisów, które są treściami powstałymi we współpracy z markami.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe rozwiązanie ale to się sprawdzi tylko w przypadku jak wiele osób otworzy linki. 1000 osób musi kliknąć linka aby dostać tam 4$ w Polsce. Jest to dosyć sporo. Chyba, że wszystkie linki wrzuci się przez ten system, wówczas będzie to bardziej opłacalne ale czy to nie będzie uciążliwe dla naszych czytelników.

    • Wszystko ma swoje plusy i minusy, jeżeli ktoś ma portal typu porno lub pirackie pliki to tego typu skracacz to maszynka do robienia pieniędzy. W przypadku blogów eksperckich raczej bym nie stosował takich skracaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.