Jak zarabiać na polecaniu produktów bankowych w Internecie

Czy wiesz, że Marek Konrad otrzymał ponad 1 milion złotych za kampanie reklamową dla banku ING!? Tak! 1 000 000 złotych! Mam dla Ciebie dobry news. Ty również możesz zarabiać na polecaniu produktów bankowych tak samo jak znany celebryta. Może będzie ciężko będzie zarobić milion złotych w krótkim okresie, ale przynajmniej nie będziesz musiał świecić swoją twarzą w TV. Jak to zrobić siedząc w domu? Czytaj dalej!

zarabiający w internecie miś Większość banków pozwala zarabiać na polecaniu swoich produktów takich jak konta osobiste, karty kredytowe, kredyty konsumpcyjne, hipoteczne, pożyczki… za pomocą sieci afiliacyjnych. Na szczęście nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego my możemy na tym nieźle zarobić. Przykładami sieci, które pozwalają zarabiać na polecaniu produktów finansowych w Polsce są: najstarszy System Partnerski w Bankier PL, notowana na GPW spółka: Comperia Lead, oraz Money2money. Powyżej wymienione firmy agregują oferty wszystkich popularnych banków w Polsce, ale można znaleźć tam również produkty firm nie związanych z finansami jak na przykład sieci komórkowe PLAY, Plus, Orange, sklepy internetowe Agito.pl, iStore.pl, dostawce wody do firm EDEN, dealera samochodów FORD, który płaci za zdobycie danych kontaktowych kierowcy zainteresowanego jazdą próbną i wielu innych przedsiębiorstw…

Jak zacząć zarabiać siedząc w domu bez strony www?

Aby zacząć zarabiać nie koniecznie trzeba mieć stronę internetową. Afiliacja produktów bankowych stawia jeden warunek ukończone 18 lat. Linki polecające możecie wysłać znajomym na Facebook’u lub gadu-gadu. Pisać na forach internetowych, komentować wpisy na blogach. Metod na polecanie jest wiele, zawsze trzeba promować produkt zgodnie z regułami, które znajdują się w opisie produkty.

zarabianie na produktach bankowych
Losowy wyciąg z moich zarobków w sieci Comperia Lead

Jednak najlepszym sposobem jest posiadanie własnej strony internetowej i generowanie na nią ruchu z wyszukiwarek i social media. Najtańszym sposobem na założenie strony jest stworzenie jej na serwisach blogowych takich jak wordpress.org czy googlowski blogger.com. Na swojej stronie możemy napisać artykuł jak ten lub umieszczać banery poszczególnych produktów finansowych.

Wynagrodzenie za polecenie konta bankowego waha się od 20 złotych do 100 złotych. Na poleceniu kredytu hipotecznego można zarobić nawet ponad 5000 złotych. Zależnie od banku oraz wybranej przez nas sieci stawki wynagrodzenia są różne, dlatego najlepiej posiadać konta we wszystkich trzech, żeby móc porównywać oferty. Zarabianie w Internecie siedząc przed swoim komputerem nie jest wcale trudne. Na początku możemy zarobić pierwsze pieniądze w Internecie polecając produkty swoim znajomym, a jeżeli się nam to spodoba otworzyć bloga i zacząć pisać o bankowości.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać w:

System Partnerski Bankier; Comperia LeadMoney2money 

Warto posiadać konto we wszystkich 4 firmach, bo nigdy nie wiadomo, która z nich będzie oferować najwyższą prowizje za dany produkt finansowy lub zorganizuje promocje z bankiem na atrakcyjnych warunkach. Zarabianie na kont bankowych można rozpocząć od swoich znajomych.

Przeczytaj również:

Poprzedni artykułRanking szkół językowych w Poznaniu – zestawienie cenników za kurs FCE dla studentów
Następny artykułGdzie w Warszawie kupić Rogale święto Marcińskie?
Aloha! Potrzebujesz zwiększyć sprzedaż w Internecie? Zapraszam na konsultacje: Marcin ITIQ Miłowski - Digital Marketing Consultant

25 KOMENTARZE

 1. Artykuł ciekawy, chociaż zarobienie 5000zł na poleceniu kredytu wydaje mi się trochę naciągane.

  • Najłatwiej będzie mi to wytłumaczyć na przykładzie. W Systemie Partnerskim Alior Bank oferuje 0,07% od poleconego kredytu mieszkaniowego, więc jeżeli ktoś np. na naszym blogu kliknie w link i złoży wniosek na 715 000 złotych kredytu, otrzyma dokładnie 0.007*715 000 = 5005 zł. Wiadomo że to magia wielkich liczb ale jeżeli przesuniemy przecinek w lewo i uda nam się zdobyć klienta na kredyt o wartości 71 500 otrzymamy 500 złotych, co jest bardzie prawdopodobne niż zdobycie klienta na kwotę powyżej pół miliona złotych. Najłatwiej i tak poleca się konta, bo każdy powinien je mieć.

 2. Pomysł ciekawy, trzeba liczyć się że potrzeba dużo czasu na takie zarabianie, trzeba znać się na wielu dziedzinach 🙂 Kto nie próbuje ten nie ma 🙂

  • Kto nie próbuje ten nie ma, ja bym sparafrazował kto nie ma znajomych ten nie ma ;p Namówienie kilku znajomych na otwarcie konta i partycypacja w zyskach nie jest sprawa trudną, znam to z autopsji 🙂 Po tym jak ukradli mi rower, miałem taką motywację że w 7 dni uzbierałem na nowy. Można? można!

 3. Zawsze mnie ciekawiło takie polecanie produktów. Jestem tylko ciekawa jak sprawa wygląda z tym zarabianiem. Ile razy musimy polecić jakiś produkt aby otrzymać zapłatę?

  • W systemiePartnerskim wystarczy polecić chociażby jedno ekonto w mBanku, wynagrodzenie to około 60 złotych, więc przekraczamy próg minimalnej wypłaty 50 zl. W przypadku eBroker na start dostajemy 50 PLN ale trzeba zarobić jeszcze 100 złotych aby osiągnąć min. próg wypłaty 150 zł. W przypadku comperialead podejrzewam że próg to 100 zł. bo informacji na ten temat nie znalazłem.

   btw. mBank bardziej opłaca się polecać przez ich własny program partnerski, bo dają 85 PLN od konta. Więcej info tutaj: http://www.itiq.pl/zarabianie-w-sieci/jak-otworzyc-wlasny-oddzial-bankowy-za-darmo-i-zarabiac/

 4. Nawet ciekawe, ale po części muszę się zgodzić z Ernestrf5, że trochę naciągane. Dobra inicjatywa dla osób, które mają duużo czasu i nie boją się ryzyka.

  • Ernestowi już wytłumaczyłem, mam nadzieję że do Ciebie też ten przykład trafi. Ryzyka nie ma żadnego ponieważ nie można nic stracić, oprócz czasu…. ile będzie trwało zalogowanie się do systemu, wygenerowanie linku i podesłanie go znajomemu na FB?

 5. Wygląda całkiem interesująco, tylko moim zdaniem jest to potraktowane trochę zbyt ogólnikowo. Mało konkretnych wiadomości, co i w jaki sposób rozpoczać. W każdym razie dziękuję, za przedstawienie tematu, zaciekawił mnie i myśle, że spróbuję się nieco w niego wgłębić.

 6. Interesujący artykuł. Z programem partnerskim spotkałam się m.in. w Alior Banku, ale dotychczas sama nie próbowałam jeszcze zarabiania na polecaniu chociażby konta bankowego.

  • Banki przy swoich kontach zazwyczaj oferują niższe stawki, niż te które spotykamy w Sieciach Afiliacyjnych. Może czas spróbować 🙂

 7. Brzmi intrygująco i całkiem prosto, gdyby nie fakt, że trzeba mieć, jak to się mówi;), gadane. Trzeba być przekonywującym a tej cechy mi brakuje.
  Dzięki Tobie wiem jednak, że i inne banki mają swój system polecania, o Aliorze wiedziałam już dawno, ale jest to bank, który mocno mnie do siebie zniechęcił.

 8. Ciekawy sposób na zarabianie. Moim zdaniem opłacalny i w przyszłości większość osób będzie tak zarabiać.

 9. Bardzo interesujący artykuł. Również spotkałam się już z programem rekomendacyjnym w Alior Banku i Alior Sync. Ciekawa forma zarabiania zachęca do korzystania z takiej możliwości, ale jak już wcześniej napisano trzeba mieć „gadane” i do tego dużo czasu. Zastanawiam się czy może kiedyś się za to nie zabrać. 😉 W Alior Sync próg to 200 zł, czyli trzeba polecić 4 konta, do tego trzeba dopilnować, aby osoba polecona w ciągu 60 dni od zawarcia umowy otrzymała na konto wpłatę min 500 zł i dokonała min jednej płatności kartą, więc trochę zachodu z tym jest.

 10. Obecnie polecam różnego rodzaju produkty za pomocą sieci afiliacyjnej. Używam do tego swojego fanpage. Jednak na chwilę obecną nie ma tam żadnych programów płatnych za click. Czy możecie polecić jakąś sieć afiliacyjną, która oferuje tego typu programy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.