Comperia Bonus – 55 zł za konto + 10 zł za lokatę 4% opis promocji

Comperia Bonus po raz kolejny rozdaje pieniądze i nagrody. Tym razem za założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (w skrócie ROR) Raiffeisen Polbank można otrzymać do 65 zł. Wymagania są stosunkowo niewielkie, a bonusy i korzyści niewątpliwie  konkurencyjne.

>> Policz swój zysk z promocji Comperia Bonus <<

Pewne 55zł za konto i dodatkowe 10zł za mobilną lokatę.

Za samo otworzenie Wymarzonego Konta bank nagradza nowych klientów 55zł bonusu. Podczas wypełniania wniosku nie musimy zamawiać ani naklejki, ani karty debetowej, co gwarantuje nam brak opłat. Dodatkowe 10zł możemy otrzymać za założenie Lokaty Mobilnej. Należy założyć ją za pomocą aplikacji mobilnej ściągniejtej na nasz telefon. Atutem jest to, że regulamin promocji nie zastrzega konieczności jej utrzymania. Dla osób, które szukają opłacalnego depozytu oferta 4% w skali roku przez 3 miesiące dla maksymalnej kwoty 10 000zł wydaje się jednak bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę obecne oprocentowanie lokat – tylko promocyjne lokaty dla nowych klientów dają 4%. 

ILE HAJSU COMPERIA BONUS TABELA ZYSKOW Z LOKAT

Plusy i minusy oferty Wymarzonego Konta w ofercie Comperia Bonsus

  • Bank gwarantuje bezpłatne otwarcie i bezterminowo zupełnie darmowe prowadzenie konta, przy założeniu że nie zamawiamy karty płatnej 3zł, w której opłacie mamy różne dodatkowe benefity najlepiej widoczne w tabeli na stronie 5 tego regulaminu. 
  • Lokata na 4% jest bardzo atrakcyjna na rynku
  • Maksymalna kwota lokaty to 10k PLN, a minimalna to 1k PLN
  • Zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty wraz z modyfikacjami również nie są obciążone kosztami,
  • Darmowe przelewy wewnętrzne, zewnętrzne oraz wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce,
  • Oprocentowanie ROR’a wyliczane jest wg obecnej stopy referencyjnej NBP, a nie wg decyzji banku, obecnie 2%
  • Raiffeisen Polbank adresuje ofertę Wymarzonego Konta zarówno dla nowych jak i starych klientów, bonus 65 zł i możliwość wygrania ipada i zegarka jest dostępna jedynie dla nowych klientów
  • Comperia Bonus zaznacza, że promocja jest limitowana. Oznacza to, iż bank w każdej chwili (mimo założonej daty zakończenia- 15.IV.15r.) może ją zakończyć.

Wymarzone Konto z bonusem tylko dla nowych klientów

Gwarantowana premia dotyczy wyłącznie nowych klientów – czyli takich, którzy od 1. stycznia 2015r. nie posiadały ROR w Raiffeisen Polbank. Konto Wymarzone dostępne jest również dla starych klientów. Bank pozwala na bezpłatne przejście na nowy charakter konta, jednak bez szansy na zdobycie dodatkowych 65zł.

>> Policz swój zysk z promocji Comperia Bonus <<

Jak skorzystać z promocji Comperia Bonus?

Konieczne jest zarejestrowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie wniosku o otworzenie Wymarzonego Konta. W przypadku, jeśli nie posiadamy rachunku w żadnym banku umowę podpisujemy u kuriera. Natomiast jeśli korzystamy już z konta w innym banku wystarczy wpłacić 1zł celem jego zweryfikowania, które jest nam potem zwracane dane z przelewu weryfikującego naszą toższamość muszą być takie same jak w składanym wniosku.

Kiedy otrzymamy bonus?

Ostatni dzień rejestrowania się na stronie promocji przypadł na 15. kwietnia 2015 r. Należy jednak pamiętać o jej limitowanym charakterze. Po spełnieniu wymaganych wymogów wypłata premii nastąpi do dnia 29. maja 2015r. Zostanie ona jednak poprzedzona (do 15. maja 2015r.) mailem (i może SMSem) przypominającym o promocji z informacjami o ostanim kroku dzilącym nas od otrzymania premii. UWAGA! Taki mail często zostaje umieszczony w skrzynce ze SPAMEM, dlateog warto wpisać sobie te datę w swoim kalendarzu.

>> Skorzystaj z promocji Comperia Bonus <<

Podsumowując Raiffeisen Polbank wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i wystosował całkiem atrakcyjną ofertę z bonusami dla nowych usługobiorców, wystarczy tylko nie brać karty by mieć to konto całkowcie za darmo.

Wnikliwsza analiza promocji Comperii na stronie -> 50zlzakonto.pl/analiza-comperia-bonus-wymarzone-konto

Poprzedni artykułJaki laptop za 2500 zł – dlaczego kupiłem Dell 3542, a nie mocniejszego Lenovo Z510
Następny artykułCo oznaczają skróty CPS, CPM, CPC, CPL, CPO w programach partnerskich
"Ten zwykły we mnie" to alter ego Marcina ITIQ Miłowskiego stworzone dla wpisów, które są treściami powstałymi we współpracy z markami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.