Millenium rozdaje wejściówki do kina za korzystanie z BLIK

Ruszyła kolejna promocja Banku Millenium! Tym razem do zgarnięcia są dwie wejściówki do sieci kin Cinema City. Bonus gwarantowany dotyczy osób, które wykonują transakcje za pośrednictwem aplikacji BLIK.

Jak skorzystać z promocji?

Każdy, kto posiada konto w banku Millenium, ma zainstalowaną aplikację BLIK na swoim telefonie komórkowym (oprogramowanie: Android lub iOS) i nie wyraził sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez bank w celach marketingowych może wziąć udział w ofercie.

W celu zgarnięcia biletów do Cinema City klient powinien dokonać 10. transakcji za pośrednictwem aplikacji BLIK. Mogą to być płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych oraz w internecie, a także wypłaty gotówkowe BLIK w bankomatach. Zwroty i anulacje nie są zakwalifikowane jako transakcje biorące udział w promocji.

Bonusowa oferta trwa do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 30. czerwca 2013r. Do tego czasu wszystkie transakcje powinny zostać zaksiegowane na rachunku i jeśli nie będą nimi anulacje oraz zwroty to możemy liczyć na nagrodę w postaci dwóch kodów wymiennych na bilety. Po zakończeniu promocji pierwszych 1 500 klientów, którzy spełnią jej warunki dostanie SMSem informacje z dwoma kodami uprawniającymi do wymiany ich na bilety w sieci kin Cinema City. Bilety są niezależnie, więc kody można zrealizować w innym czasie (tracą ważność 31. października 2015r.).

Regulamin promocji zastrzega, że kody wymienne są na bilety uprawniające do obejrzenia w Cinema City filmów w technologii  2D z wyłączeniem pokazów specjalnych, pokazów przedpremierowych, maratonów filmowych (i innych specjalnych wydarzeń) oraz filmów w strefie VIP oraz filmów IMAX. Lista kin sieci Cinema City podana została w regulaminie.

Ile to kosztuje?

Oprócz kwot transakcji, które należy wykonać nie zapłacimy nic biorąc udział w promocji. Do sierpnia 2015r. płatności oraz wypłaty z bankomatów za pośrednictwem aplikacji BLIK nie są objęte prowizją.

Inne promocje bankowe dostęne na blogu 50zlzakonto.pl

Poprzedni artykułZarabianie na skracaniu linków – jak 20% z polecania daje mi około 40 $/mc
Następny artykułRecenzja sprzętu snowboardowego po 1 sezonie – gogle, spodnie, rękawice, buty BOA, wiązania SP FASTEC
"Ten zwykły we mnie" to alter ego Marcina ITIQ Miłowskiego stworzone dla wpisów, które są treściami powstałymi we współpracy z markami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.