Dlaczego konto w t-mobile usługi bankowe (były Alior Sync) jest najlepszym ROR’em?

Jak to jest że bank, który istnieje nieco ponad rok na rynku otwiera w ciągu jednego roku ponad 177 tysięcy nowych ROR’ów (dane na koniec II kwartału 2013 roku porównując rok do roku), pomimo tego że nie ma żadnej palcówki naziemnej? Odpowiedź jest prosta. Musi mieć bezkonkurencyjną ofertę na rynku Rachunków Oszczędnościowo Rozliczeniowych (w skrócie ROR).

Konto w Alior Sync

To co może się najbardziej spodobać to to, że nie trzeba płacić za kartę debetową, bo prowadzenie konta za darmo w większości banków to już standard.  Dodatkowo wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie są za darmo co czasami może uchronić nas od biegania po mieście by ocalić 5 złotych, które można przeznaczyć na inne przyjemności.

Co do darmowych bankomatów na całym świecie mam małe ale, ponieważ spready (różnice między kursem PLN a walutą która chcemy wymienić pieniądze) są na tyle wysokie że trzeba dokładnie przeliczyć czy opłaca się wypłacać czy może przygotować większą gotówkę przed wyjazdem wymieniając ją w klasycznym kantorze.

Warto pamiętać, że zawsze najbardziej opłaca się wymienić pieniądze za pomoc stron typu:
Walutomat - wymiana walut w Internecie. Pieniądze tak wymienione można, przelać na 
swoje konto walutowe, które również w Alior Sync mamy za darmo.

5% zwrotu za zakupy w kartą brzmi ciekawie i gdy kupujemy dużo np. na Allegro zebranie w ciągu roku 200 złotych nie jest problemem. Szkoda tylko że ze względu na oszustwa został wprowadzona maksymalna premia w ciągu jednego miesiąca. Wynosi ona 25 złotych co oznacza że nie otrzymamy zwrotu za zakupy rzeczy ponad 500 złotych.

Interfejs klienta Alior Sync jest bardzo przejrzysty i intuicyjnym. Należy on do jednych z najlepiej zaprojektowanych systemów pod względem User Experience w Polsce.

Głównym konkurentem Alior Sync (nie mylić z Alior Bank) jest obecnie eKonto mBank oraz po części Konto z lwem direct w banku ING. Poniższa tabelka prezentuje porównanie najważniejszych parametrów podczas wybierania swojego konta osobistego. Kolejność: Sync, eKonto, Konto z lwem dierct.

Oferta mBank i ING jest aktualna według stanu na 17.04.2013 r. Dane dotyczące oferty banków konkurencyjnych pochodzą ze źródeł publicznie dostępnych, w szczególności ze stron www.

Jeżeli artykuł przekonał Cię o bezkonkurencyjności Alior Sync >załóż konto już dziś<, a jeżeli nie to napisz dlaczego w komentarzu chętnie odpowiem.

Poprzedni artykułApart Hotel Happy w Słonecznym Brzegu, Bułgaria – recenzja
Następny artykułJak uczyć się języków za pomocą telefonu i za darmo?
"Ten zwykły we mnie" to alter ego Marcina ITIQ Miłowskiego stworzone dla wpisów, które są treściami powstałymi we współpracy z markami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.