Najlepsza lokata na czerwiec – Comperia Bonus nawet 8% w 3 miesiące

PROMOCJA ZAKOŃCZONA: sprawdź i porównaj inne lokaty.

Banki od czasu do czasu robią specjalne promocje, aby zwabić nowych klientów. Oferta lokaty na 4% banku BGŻOptima – Comperia Bonus wraz z darmowym kontem oszczędnościowym, za które dostajemy extra 80 złotych pozwala nieźle zarobić w ciągu 3 miesięcy, bo aż 88 złotych inwestując tylko 1000 złotych, nasz zysk już po opodatkowaniu wynosi: 8,8%. Jest to oprocentowanie wyższe niż propozycja niektórych lokat strukturyzowanych, a na dodatek jest pozbawione ryzyka które wiąże się z inwestowaniem w przypadku lokat strukturyzowanych. Sam depozyt jest objęty Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, który gwarantuje wypłatę środków w przypadku problemów finansowych dowolnej instytucji w Polsce.

Dlaczego Comperia bonus jest najlepszą lokatą w czerwcu 2014?

Ponieważ z 4% + otwarcie darmowego konta oszczędnościowego może dać oprocentowanie na poziomie 43% procent! Warunki jakie muszą być spełnione to wpłacenie minimalnej kwoty 1000 złotych na 3 miesiące + otwarcie darmowego konta oszczędnościowego. Na stronie promocji znajduje się kalkulator, w którym w prosty sposób obliczysz swój zysk zależnie od tego czy inwestujesz 1000 czy 20 000 złotych. Zobacz ile zarobisz na lokacie Comperia Bonus.

Inne banki również wprowadziły w odpowiedzi na tę ofertę atrakcyjne lokaty nawet na 5%, ale ich zysk bez premii 80 złotych jest znikomy:

lokata czerwiec tabela porównanie

Chcę dokładnej analizy oferty lokaty 3 miesięcznej BGŻOptima

Nie ma sprawy! Przeczytasz ją na analiza Comperia Bonus BGŻOptima – blog 50zlzakonto.pl gdzie oferta została dogłębnie przeanalizowana pod każdym kątem. Możesz również porównać inne lokaty. Ja swoją już otworzyłem i dostałem potwierdzenie jej założenia, które widać poniżej:

Najlepsza lokata czerwiec potwierdzenie otwarcia

Załóż lokatę już dziś i zobacz ile zarobisz na lokacie Comperia Bonus.

Poprzedni artykułPlay na kartę lubię to czy plus na kartę z pakietem internet non stop?
Następny artykułZobacz w której Biedronce można już płacić kartą VISA, Mastercard
"Ten zwykły we mnie" to alter ego Marcina ITIQ Miłowskiego stworzone dla wpisów, które są treściami powstałymi we współpracy z markami.

1 KOMENTARZ

  1. Skorzystałem i czekam na siano 80 pln elegancko przeznaczę na dobrą wakacyjną flaszkę 😀 Dzięki za info!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.