Jak zarabiać na polecaniu produktów bankowych w Internecie

25

Czy wiesz, że Marek Konrad otrzymał ponad 1 milion złotych za kampanie reklamową dla banku ING!? Tak! 1 000 000 złotych! Mam dla Ciebie dobry news. Ty również możesz zarabiać na polecaniu produktów bankowych tak samo jak znany celebryta. Może będzie ciężko będzie zarobić milion złotych w krótkim okresie, ale przynajmniej nie będziesz musiał świecić swoją twarzą w TV. Jak to zrobić siedząc w domu? Czytaj dalej!zarabiajacy w internecie miś Większość banków pozwala zarabiać na polecaniu swoich produktów takich jak konta osobiste, karty kredytowe, kredyty konsumpcyjne, hipoteczne, pożyczki… za pomocą sieci afiliacyjnych. Na szczęście nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego my możemy na tym nieźle zarobić. Przykładami sieci, które pozwalają zarabiać na polecaniu produktów finansowych w Polsce są: najstarszy System Partnerski w Bankier PL, notowana na GPW spółka: Comperia Lead, oraz Money2money i TM Efekt. Powyżej wymienione firmy agregują oferty wszystkich popularnych banków w Polsce, ale można znaleźć tam również produkty firm nie związanych z finansami jak na przykład sieci komórkowe PLAY, Plus, Orange, sklepy internetowe Agito.pl, iStore.pl, dostawce wody do firm EDEN, dealera samochodów FORD, który płaci za zdobycie danych kontaktowych kierowcy zainteresowanego jazdą próbną i wielu innych przedsiębiorstw…

Jak zacząć zarabiać siedząc w domu bez strony www?

Aby zacząć zarabiać nie koniecznie trzeba mieć stronę internetową. Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat. Linki polecające możecie wysłać znajomym na Facebook’u lub gadu-gadu. Pisać na forach internetowych, komentować wpisy na blogach. Metod na polecanie jest wiele, zawsze trzeba promować produkt zgodnie z regułami, które znajdują się w opisie produkty.

zarabianie na produktach bankowych
Losowy wyciąg z moich zarobków w sieci Comperia Lead

Jednak najlepszym sposobem jest posiadanie własnej strony internetowej i generowanie na nią ruchu z wyszukiwarek i social media. Najtańszym sposobem na założenie strony jest stworzenie jej na serwisach blogowych takich jak wordpress.org czy googlowski blogger.com. Na swojej stronie możemy napisać artykuł jak ten lub umieszczać banery poszczególnych produktów finansowych. Wynagrodzenie za polecenie konta bankowego waha się od 20 złotych do 100 złotych. Na poleceniu kredytu hipotecznego można zarobić nawet ponad 5000 złotych. Zależnie od banku oraz wybranej przez nas sieci stawki wynagrodzenia są różne, dlatego najlepiej posiadać konta we wszystkich trzech, żeby móc porównywać oferty. Zarabianie w Internecie siedząc przed swoim komputerem nie jest wcale trudne. Na początku możemy zarobić pierwsze pieniądze w Internecie polecając produkty swoim znajomym, a jeżeli się nam to spodoba otworzyć bloga i zacząć pisać o bankowości.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać w:

TM efektSystem Partnerski Bankier; Comperia LeadMoney2money 

Warto posiadać konto we wszystkich 4 firmach, bo nigdy nie wiadomo, która z nich będzie oferować najwyższą prowizje za dany produkt finansowy lub zorganizuje promocje z bankiem na atrakcyjnych warunkach.

Przeczytaj również: