7 bankowych programów partnerskich – zarabiaj na bankach

4

W Polsce istnieje około 70 sieci afiliacyjnych, dzięki którym możemy zarabiać na różnego rodzaju produktach i usługach w Internecie. Wybrałem 7 programów partnerskich związanych z produktami bankowymi. W swojej ofercie posiadają głównie konta bankowe, lokaty, produkty inwestycyjne, kredyty i pożyczki, ale znajdziemy tam czasami inne oferty np. telekomów, jazd próbnych. Wypisując ich wady i zalety bazuje na własnych doświadczeniach.

Kolejność wymienionych sieci afiliacyjnych nie jest przypadkowa. Ułożyłem ją kierując się jednym kryterium: gdzie do tej pory udało mi się najwięcej zarobić. Ten artykuł skupia się jedynie na wadach i zaletach poszczególnych programów partnerskich.

COMPERIA LEAD – LIDER AFILIACJI FINANSOWEJ W POLSCE?

Comperia Lead (CL) posiada najbardziej rozbudowane narzędzia dla afiliantów ze wszystkich wymienionych programów partnerskich w tym artykule. Poniżej tabela plusów i minusów CL. Ponadto o Comperia Lead napisałem swoją opinię z dokładniejszym opisem dostępny tutaj.

>> Zacznij zarabiać w Comperia Lead <<

AGORA PERFORMANCE – ŚWIEŻA SIEĆ Z DUŻYM POTENCJAŁEM

Najmłodsza ze wszystkich wymienionych tutaj sieci, której właścicielem jest Agora S.A. Wypłata od 50 zł, która dość szybko trafia na konto w porównaniu z innymi sieciami.


>> Zacznij zarabiać w Agora Performance <<

SYSTEM PARTNERSKI BANKIER.PL – GRUPA ALLEGRO

System Partnerski Bankiera jeżeli dobrze pamiętam jest pierwszą siecią afiliacyjną, do której dołączyłem by zarabiać na produktach finansowych. Według mojej wiedzy jest również pierwszą tego typu instytucją na polskim rynku, skupioną głównie na polecaniu produktów bankowych.

>> Zacznij zarabiać w System Partnerski Bankier.pl <<

SIEĆ PARTNERSKA MBANK.NET.PL – POLECANIE PRODUKTÓW FINANSOWYCH MBANK’U

W swojej ofercie posiada produktu mBanku z licznymi kreacjami, największą zaletą sieci jest to że nie trzeba aktualizować linków ani banerów, bo oferta promocji kont mBanku za pomocą sieci afiliacyjnej jest stała. Nie ogarniam ich systemu rozliczeń wniosków.

Moje zarobki w programie partnerskim mbank'u screen
Moje zarobki w programie partnerskim mbank.net.pl

Niektóre wnioski wiszą nierozliczone ponad 6 miesięcy w tabeli „Prowizje oczekujące” na rozliczenie.

>> Zacznij zarabiać w sieci mbank.net.pl <<

MONEY2MONEY ZNANY RÓWNIEŻ JAKO M2M – NAJLEPSZY PROGRAM POLECAJĄCY WYDAWCÓW

Dawno temu co pół roku musiałem do nich pisać by odnowili moje konto wraz z uzasadnieniem że nie wygenerowałem dla nich zysku, ponieważ mają zazwyczaj najniższe stawki spośród wymienionych tutaj sieci. Za to ich system poleceń innych wydawców jest bardzo atrakcyjny, ponieważ otrzymujemy w pierwszej linii 15%, a w drugiej 5% z zarobku osób poleconych. Odbija się to niestety na stawkach za same produkty bankowe. Na szczęście ostatnio widzę pozytywne zmiany jak np. akcje na zasadzie modelu 4 x win moneymania.pl, który dał mi zarobić ponad 3 złotych oraz konkursy wewnętrzne dla wydawców.

>> Zacznij zarabiać w money2money.pl <<

TM EFEKT CIEKAWE AKCJE MOTYWUJĄCE WYDAWCÓW

W TM Efekt mam dość krótki staż i zarobki poniżej 200 zł, więc ciężko mi coś napisać. Pamiętam że do sieci zwabiła mnie akcja promocyjna kont w mBanku z atrakcyjnymi nagrodami. Co mnie zdziwiło to miała ona o 5 złotych wyższą stawkę za ekonto niż w mBank.net.pl. Dodatkowo okazało się że mają najlepszą stawkę w promocji Idea Banku dla Firm, gdzie przedsiębiorca zakładający konto w Idea Banku otrzymuje ponad 600 zł premii, po oczywiście spełnieniu pewnych warunków. Od czasu do czasu sieć prowadzi promocję dla nowych wydawców 50 zł extra na start za pierwsze sprzedane konta. 

TM Efekt w maju 2018 został przejęty przez Money 2 money.

EBROKERPARTNER.PL PORTAL EBROKER.PL

Ze współpracą z eBrokerPartner.pl nie mam sporego doświadczenia, ale po ostatnich zmianach kadrowych otrzymałem atrakcyjne stawki na niektóre produkty. Do pierwszej wypłaty powyżej 100 zł dostajemy 50 złotych extra. Sieć ma najniższy próg wypłaty już od 1 złotego. Co muszę im przyznać to uczciwość, dawno temu za polecenie oferty VW banku (była tylko u nich dostępna) wypłacili mi 22,5 złotych, po zamknięciu konta ze względu na brak aktywności. Mają również fajny program polecania innych wydawców gdzie otrzymujemy 15% od ich przychodu. Odbija się to niestety na stawkach za sprzedane poszczególne produkty bankowe, tak samo jak w przypadku money2money.

Obecnie zarejestrowałem się jeszcze raz, bo zamknęli mi konto ze względu na niegenerowanie leadów. Aktualizacja, aktualnie moje konto znowu zostało zamknięte za nieaktywność, oczywiście sieć nie powiedziała co się stanie z poleconymi partnerami. Oprócz długiego formularza rejestracyjnego zastanawia mnie istność kroku:

Oświadczam, iż jestem świadomy, że w celu pełnej aktywacji konta muszę 
potwierdzić swoje dane przelewem kaucji w wysokości 1 zł, 
która zostanie mi zwrócona do 15-go dnia kolejnego miesiąca.

Dziwna niespotykana metoda weryfikacji w innych sieciach, choć może coś się ostatnio zmieniło, bo dawno się nigdzie nie rejestrowałem.

INNE PROGRAMY PARTNERSKIE POZWALAJĄCE ZARABIAĆ NA POLECANIU PRODUKTÓW BANKOWYCH

W zestawieniu nie ująłem sieci FSProfit.pl, który połączył się z money2money.pl. Nie miałem tam też nigdy aktywnego konta. Jedyne co wiem to to że istniała.

PODSUMOWANIE

Uprzedzając pytanie w komentarzu w jakiej sieci najlepiej założyć konto odpowiadam: we wszystkich. Polecanie kont bankowych w każdej z nich jest równie proste. Nigdy nie wiadomo, która z nich będzie miała najlepszą ofertę poszczególnych produktów finansowych. Osobiście moimi ulubionymi sieciami są Comperia Lead i Agora Performance, głównie ze względu na ich akcje promocyjne (Comperia Bonus w CL i zPremią w Agorze), dzięki którym zarobiłem już kilkanaście tysięcy złotych.

A jakie są twoje odczucia we współpracy z powyższymi systemami partnerskimi? Czekam na komentarze.

4 KOMENTARZE

  1. W Money2Money program poleceń nie jest już II stopniowy. Przynajmniej dla nowych użytkowników. Aktualnie zarabia się z jednej linii i poleceni muszą zarobić min. 1500zł, wtedy dopiero mamy 5%. Wraz ze wzrostem zarobów poleconych, rośnie też % dla nas.. 10% – 15 %

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here