Millenium rozdaje wejściówki do kina za korzystanie z BLIK

0

Ruszyła kolejna promocja Banku Millenium! Tym razem do zgarnięcia są dwie wejściówki do sieci kin Cinema City. Bonus gwarantowany dotyczy osób, które wykonują transakcje za pośrednictwem aplikacji BLIK.

Jak skorzystać z promocji?

Każdy, kto posiada konto w banku Millenium, ma zainstalowaną aplikację BLIK na swoim telefonie komórkowym (oprogramowanie: Android lub iOS) i nie wyraził sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez bank w celach marketingowych może wziąć udział w ofercie.

W celu zgarnięcia biletów do Cinema City klient powinien dokonać 10. transakcji za pośrednictwem aplikacji BLIK. Mogą to być płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych oraz w internecie, a także wypłaty gotówkowe BLIK w bankomatach. Zwroty i anulacje nie są zakwalifikowane jako transakcje biorące udział w promocji.

Bonusowa oferta trwa do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 30. czerwca 2013r. Do tego czasu wszystkie transakcje powinny zostać zaksiegowane na rachunku i jeśli nie będą nimi anulacje oraz zwroty to możemy liczyć na nagrodę w postaci dwóch kodów wymiennych na bilety. Po zakończeniu promocji pierwszych 1 500 klientów, którzy spełnią jej warunki dostanie SMSem informacje z dwoma kodami uprawniającymi do wymiany ich na bilety w sieci kin Cinema City. Bilety są niezależnie, więc kody można zrealizować w innym czasie (tracą ważność 31. października 2015r.).

Regulamin promocji zastrzega, że kody wymienne są na bilety uprawniające do obejrzenia w Cinema City filmów w technologii  2D z wyłączeniem pokazów specjalnych, pokazów przedpremierowych, maratonów filmowych (i innych specjalnych wydarzeń) oraz filmów w strefie VIP oraz filmów IMAX. Lista kin sieci Cinema City podana została w regulaminie.

Ile to kosztuje?

Oprócz kwot transakcji, które należy wykonać nie zapłacimy nic biorąc udział w promocji. Do sierpnia 2015r. płatności oraz wypłaty z bankomatów za pośrednictwem aplikacji BLIK nie są objęte prowizją.

Inne promocje bankowe dostęne na blogu 50zlzakonto.pl