Najlepsza lokata na czerwiec – Comperia Bonus nawet 8% w 3 miesiące

PROMOCJA ZAKOŃCZONA: sprawdź i porównaj inne lokaty.

Banki od czasu do czasu robią specjalne promocje, aby zwabić nowych klientów. Oferta lokaty na 4% banku BGŻOptima – Comperia Bonus wraz z darmowym kontem oszczędnościowym, za które dostajemy extra 80 złotych pozwala nieźle zarobić w ciągu 3 miesięcy, bo aż 88 złotych inwestując tylko 1000 złotych, nasz zysk już po opodatkowaniu wynosi: 8,8%. Jest to oprocentowanie wyższe niż propozycja niektórych lokat strukturyzowanych, a na dodatek jest pozbawione ryzyka które wiąże się z inwestowaniem w przypadku lokat strukturyzowanych. Sam depozyt jest objęty Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, który gwarantuje wypłatę środków w przypadku problemów finansowych dowolnej instytucji w Polsce.

Dlaczego Comperia bonus jest najlepszą lokatą w czerwcu 2014?

Ponieważ z 4% + otwarcie darmowego konta oszczędnościowego może dać oprocentowanie na poziomie 43% procent! Warunki jakie muszą być spełnione to wpłacenie minimalnej kwoty 1000 złotych na 3 miesiące + otwarcie darmowego konta oszczędnościowego. Na stronie promocji znajduje się kalkulator, w którym w prosty sposób obliczysz swój zysk zależnie od tego czy inwestujesz 1000 czy 20 000 złotych. Zobacz ile zarobisz na lokacie Comperia Bonus.

Inne banki również wprowadziły w odpowiedzi na tę ofertę atrakcyjne lokaty nawet na 5%, ale ich zysk bez premii 80 złotych jest znikomy:

lokata czerwiec tabela porównanie

Chcę dokładnej analizy oferty lokaty 3 miesięcznej BGŻOptima

Nie ma sprawy! Przeczytasz ją na analiza Comperia Bonus BGŻOptima – blog 50zlzakonto.pl gdzie oferta została dogłębnie przeanalizowana pod każdym kątem. Możesz również porównać inne lokaty. Ja swoją już otworzyłem i dostałem potwierdzenie jej założenia, które widać poniżej:

Najlepsza lokata czerwiec potwierdzenie otwarcia

Załóż lokatę już dziś i zobacz ile zarobisz na lokacie Comperia Bonus.

Poprzedni artykułPlay na kartę lubię to czy plus na kartę z pakietem internet non stop?
Następny artykułZobacz w której Biedronce można już płacić kartą VISA, Mastercard
"Ten zwykły we mnie" to alter ego Marcina ITIQ Miłowskiego stworzone dla wpisów, które są treściami powstałymi we współpracy z markami.

1 KOMENTARZ

  1. Skorzystałem i czekam na siano 80 pln elegancko przeznaczę na dobrą wakacyjną flaszkę 😀 Dzięki za info!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.